کاشت اکریلیک با فرمر و لاک ژل

اکریلیک ناخن چیست؟ کاشت اکریلیک ترکیبی از پودر و مونومر مایع به نام لیکوئید است که خمیر مانند می شود و با قلم مخصوص کاشت پودر که از مو سمور است روی ناخن ها گذاشته می شود و بعد از فرم دهی خشک می شود. اکریلیک نیازی به نور دستگاه UV-LED ندارد و در تماس با هوا به مرور زمان خشک می شود. پودر کلیر یا کریستالی این پودر به هیچ وجه قابلیت پوشانندگی و کاور کردن ندارد و هیچ رنگی نیز ندارد، و سطح زیرین را با تمام جزئیات نشان می دهد پودرهای صورتی یا پینک خاصیت پوشانندگی و کاور کردن ندارند و سطح زیرین را با جزییات نشان می دهند و تنها با داشتن زمینه ملایمی از رنگ صورتی، حالتی طبیعی و شفاف به کاشت ناخن می دهند.این پودرها معمولا برای کاشت های ساده استفاده می شوند تا نمای طبیعی ناخن حفظ گردد. پودر های کاور ( پوشاننده) پ...

رزرو تلفنی نوبت 09392276001

در این خدمات چه چیزی ارایه میشود

هیچ داده ای یافت نشد

توضیحات بیشتر

اکریلیک ناخن چیست؟

کاشت اکریلیک ترکیبی از پودر و مونومر مایع به نام لیکوئید است که خمیر مانند می شود و با قلم مخصوص کاشت پودر که از مو سمور است روی ناخن ها گذاشته می شود و بعد از فرم دهی خشک می شود. اکریلیک نیازی به نور دستگاه UV-LED ندارد و در تماس با هوا به مرور زمان خشک می شود.

پودر کلیر یا کریستالی

این پودر به هیچ وجه قابلیت پوشانندگی و کاور کردن ندارد و هیچ رنگی نیز ندارد، و سطح زیرین را با تمام جزئیات نشان می دهد

پودرهای صورتی یا پینک

خاصیت پوشانندگی و کاور کردن ندارند و سطح زیرین را با جزییات نشان می دهند و تنها با داشتن زمینه ملایمی از رنگ صورتی، حالتی طبیعی و شفاف به کاشت ناخن می دهند.

این پودرها معمولا برای کاشت های ساده استفاده می شوند تا نمای طبیعی ناخن حفظ گردد.

پودر های کاور ( پوشاننده)

پودرهای کاور به ۳ دسته “هلویی” “صورتی” و “کرم” تقسیم می شوند.زمانی که لازم است تا سطح زیرین کاملا پوشاننده شود و غیر قابل دید باشد از پودر های کاور یا پوشاننده استفاده می گردد.

برای کاشت ناخن با پودر وسایل زیر مورد نیاز می باشد:

 1. پودر کاشت [صورتی (pink) یا شفاف (clear)]
 2.  گوده
 3. لیکوئید
 4. پرایمر
 5. ضد قارچ (برای جلوگیری از عفونت های قارچی)
 6. قلم اشکی
 7. روغن
 8. تیپ (پایه کوتاه – پایه بلند – فرنچ – طرحدار)
 9. چسب تیپ
 10. پوشر یا عقب زن
 11. قیچی مانیکور
 12. بافر

فرمر کاشت پودر

فرمر ابزاری است برچسبی و مندرج که جاگزین تیپ میشود و به ناخن کار امکان افزایش طول ناخن و فرم دهی به کاشت را میدهد زیبایی فرمر در ظرافتى است که نسبت به کاشت با تیپ دارد. همچنین می توان براى ناخن هاى شکسته نیز استفاده شود چون انعطاف پذیر است.

کاشت ناخن با پودر چه کسانی توصیه می شود ؟

رای ترمیم به مرکز تخصصی کاشت ناخن دیواین مراجعه کنید حدود یک الی یک و نیم ساعت زمان شما را می گیرد . زیرا در این روش هر انگشت به طور جداگانه باید سوهان کشی شود.بنابراین افرادی که وقت و حوصله کافی ندارند انجام کاشت ناخن پودری توصیه نمی شود.

 

نیاز به مشاوره دارید؟

مهناز قلی زاده - کارشناس کاشت ناخن
تلفن تماس : 09392276001
مهناز قلی زاده - کارشناس طراحی ناخن
تلفن تماس : 09392276001
مهناز قلی زاده - کارشناس رنگ مو
تلفن تماس : 09392276001

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فيسبوک اینستاگرام یوتیوب پینترست