ژل پولیش پیشرفته (لمینت)

ژل پولیش پیشرفته (لمینت) گاهی پیش می آید که ناخن طبیعی ما بشکند و یا بسیار ضعیف و شکننده باشد و ظاهر مطلوبی نداشته باشد. کاشت ناخن در دیواین نیل به کمک ما آمده و باعث نجات ناخن ‌ها و همچنین حفظ اعتماد به‌نفس ما می شود. کاور کردن ناخن یا حجیم سازی ناخن یا همون لمینت ناخن شبیه کاشت ناخن میباشد با این تفاوت که از تیپ‌های ناخن استفاده نمی‌شود و همه مواد به طور مستقیم به صورت لایه‌ای نازک روی خود ناخن طبیعی، کار می‌شوند و برای افرادی که ضخامت ناخن‌های کاشته شده را نپسندیده و یا فرم طبیعی ناخن خود را دوست دارند، پیشنهاد می‌شود. درمان سریع عادت به جویدن ناخن ‌ها برخی افراد متاسفانه عادت به جویدن ناخن دارند. بنابراین ناخن‌‌هایشان معمولا دندانه دار و ناسالم است. کاشت ناخن گزینه بسیار مناسبی برای این افراد است چرا که ...

رزرو تلفنی نوبت 09392276001

در این خدمات چه چیزی ارایه میشود

هیچ داده ای یافت نشد

توضیحات بیشتر

ژل پولیش پیشرفته (لمینت)

گاهی پیش می آید که ناخن طبیعی ما بشکند و یا بسیار ضعیف و شکننده باشد و ظاهر مطلوبی نداشته باشد. کاشت ناخن در دیواین نیل به کمک ما آمده و باعث نجات ناخن ‌ها و همچنین حفظ اعتماد به‌نفس ما می شود.
کاور کردن ناخن یا حجیم سازی ناخن یا همون لمینت ناخن شبیه کاشت ناخن میباشد با این تفاوت که از تیپ‌های ناخن استفاده نمی‌شود و همه مواد به طور مستقیم به صورت لایه‌ای نازک روی خود ناخن طبیعی، کار می‌شوند و برای افرادی که ضخامت ناخن‌های کاشته شده را نپسندیده و یا فرم طبیعی ناخن خود را دوست دارند، پیشنهاد می‌شود.

درمان سریع عادت به جویدن ناخن ‌ها

برخی افراد متاسفانه عادت به جویدن ناخن دارند. بنابراین ناخن‌‌هایشان معمولا دندانه دار و ناسالم است. کاشت ناخن گزینه بسیار مناسبی برای این افراد است چرا که خود یک عامل بازدارنده برای ناخن جویدن است. علاوه بر طعم بد ناخن مصنوعی، فردی که کاشت ناخن انجام داده است، زمانی که به طور غیر ارادی قصد جویدن ناخن‌‌هایش را دارد، به سرعت متوجه ناخن‌‌های کاشته شده اش شده و از انجام این عمل خودداری می کند. بنابراین این روش برای این افراد به شدت توصیه می شود. البته محلول ترک جویدن ناخن هم برای درمان مناسب است.

مزایای لمینت یا کاور طبیعی ناخن

  1. حس سبکی و طبیعی بودن ناخن‌ها
  2. امکان لمس ناخن
  3. بالا بودن سرعت انجام آن
  4. کمک به تقویت و ترمیم سطح ناخن
  5. جلوگیری از ایجاد آسیب به سطح ناخن
  6. ماندگاری بالا
  7. نازک و قابل انعطاف
  8. امکان استفاده از انواع لاک بر روی لمینت
  9. سالم ماندن صدف ناخن

لمینت به چه کسانی توصیه نمی‌شود؟

با وجود مزایای لمینت ناخن و مؤثر بودن آن در مقاوم سازی و حفظ زیبایی ناخن، همچنان این روش ممکن است برای برخی از افراد مناسب نباشد. به عنوان مثال به افراد مبتلا به قارچ ناخن، حساسیت پوستی، سیستم ایمنی ضعیف یا سایر بیماری‌های پوستی توصیه می‌شود از انجام لمینت ناخن و کاشت ناخن تا حد امکان خودداری کنند.

افراد مبتلا به عفونت‌های قارچی نیز نباید از هیچ کدام از روش‌های زیبایی ناخن استفاده کنند. زیرا با توجه به این که ناخن یکی از مواردی است که در این بیماری‌ها چک می‌شود، دیگر نمی‌توان از نظر ظاهری به مراحل پیشرفت بیماری پی برد. در صورت تمایل به انجام این کار نیز بهتر است از قبل با پزشک مربوطه مشورت کنند.

نیاز به مشاوره دارید؟

مهناز قلی زاده - کارشناس کاشت ناخن
تلفن تماس : 09392276001
مهناز قلی زاده - کارشناس طراحی ناخن
تلفن تماس : 09392276001
مهناز قلی زاده - کارشناس رنگ مو
تلفن تماس : 09392276001

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فيسبوک اینستاگرام یوتیوب پینترست