هنگام خرید سوهان برقی باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

راهنمای خرید سوهان برقی ناخن

تمام دستگاه های برقی، با توجه به اطلاعات فنی خود دسته بندی شده و مدل های مختلف آن با هم مقایسه می شوند. در ادامه به نکاتی اشاره می کنیم که در هنگام خرید سوهان برقی به شما کمک می کنند.

خرید سوهان برقی با توجه به میزان پاور

اطلاعات مربوط به پاور دستگاه، ارتباطی با سرعت چرخش آن ندارد. معمولاً این اطلاعات روی سوهان برقی، یا در دفترچه راهنمای آن درج می شود. پاور بر مبنای ولت مشخص شده و با پاور ورودی (input volt) متفاوت است. بهتر است مقدار آن بیش از 30 ولت باشد. دستگاه هایی که بین 15 تا 20 ولت output power دارند، معمولاً عملکرد خوبی ندارند.

حالت جلو رونده و معکوس (Forward / reverse mode)

در هنگام مانیکور، نیاز است که بتوانید با آزادی عمل سوهان را در جهات مختلف حرکت دهید. این کار باید در نهایت امنیت و بدون آسیب به دست مشتری و ناخن کار انجام شود. بنابراین به عنوان یک ویژگی خوب، هنگام خرید سوهان برقی، به وجود دکمه های forward و reverse دقت کنید.

سرعت

سرعت یک سوهان برقی خوب، باید حداقل 30 هزار دور در دقیقه باشد. به احتمال زیاد، هرگز از حداکثر سرعت استفاده نخواهید کرد، اما بهتر است در هنگام خرید سوهان برقی، دستگاهی قدرتمند انتخاب کنید.

توجه به وزن دسته در خرید سوهان برقی

مانیکور ناخن، کاری زمان بر است. چنانچه دسته سوهان سنگین باشد، ساعت ها کار طاقت فرسا خواهد شد. بنابراین توصیه می کنیم به این نکته توجه داشته باشید که هرچه دسته سبک تر باشد، می توانید سریع تر و راحت تر کار کنید. ضمن اینکه پس از ساعت ها کار، احساس درد نخواهید کرد.

مته های استاندارد

خرید سوهان برقی که مته های آن ابعاد و طراحی استاندارد نداشته باشند، کار را برای شما سخت خواهد کرد. همچنین ممکن است باعث آسیب به ناخن های مشتری شود. افرادی که به خوبی آموزش دیده اند، بهترین مته ها، کاربرد آن ها و ابعاد استاندارد را به خوبی می شناسند. اگر مبدی هستید حتماً از افراد آگاه کمک بگیرید.

 

تعمیرات سوهان برقی

در سالن هایی که خدمات کاشت و مانیکور ناخن ارائه می شود، سوهان های برقی استفاده زیادی دارند. به این ترتیب به مرور زمان ممکن است دچار ایراد شوند. این دستگاه ها بسیار ظریف هستند و امکان رفع مشکلات آن بدون کمک تکنسین و ابزار دقیق وجود ندارد.بنابراین سعی نکنید این کار را خودتان انجام دهید یا از افراد ناآگاه کمک بخواهید.

 

 

چرا باید از سوهان برقی استفاده کنیم؟

استفاده از سوهان ناخن به شما این امکان را می دهد که یک مانیکور کامل را به راحتی و به بهترین و موثر ترین شکل ممکن انجام دهید ( با حرکت مته های گردان به آرامی روی ناخن ها ، از جمله دیوارهای کناری ناخن و کوتیکول ناخن  )

 

هنگام انتخاب و خرید یک سوهان برقی به نکات زیر توجه کنید

 

1. سرعت چرخش

2. سر یا نوک مته ها

 3. سبک وزن بودن دسته یکی دیگر از ویژگی های یک سوهان برقی ناخن خوب

4. سر و صدای کم ، ارتعاش کم ، حرارت کم

5. آیا سوهان برقی شما قابل شارژ است یا خیر ( به منظور جابجایی و قابل حمل بودن )

6. داشتن دکمه جلو و معکوس

7 . جنس و مواد موتور سوهان

8. وارانتی یا گارانتی دریل ناخن

 

 

 

 

 

 

 

 

پربحث‌ترین‌های دیواین بیوتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فيسبوک اینستاگرام یوتیوب پینترست